Приветствуем на нашем сайте! Офис-склад: пн-пт с 10.00 до 18.00, сб. до 16.00. ВС выходной. г. Днепропетровск, площадь Героев Майдана 1, офис 20
Главная страница Прес-релизы

ПРЕСС-РЕЛИЗЫ

Катерина Гусєва —  «обличчя» преміальної лінії декоративної косметики Anew від AVON


«Bond Girl 007» від Avon отримав найпрестижнішу винагороду серед ароматів


Нова туш «Магія спектру» від AVON(Spectra Lash Mascara)


AVON та Альона Вінницька – новий зоряний альянс в індустрії краси


Розгладжуючий еліксир для обличчя Anew Clinical від AVON«AVON» - СВІТОВИЙ ЛІДЕР: ТРАДИЦІЇ ТА СУЧАСНІСТЬ

      AVON, компанія для жінок, є провідною міжнародною компанією, всесвітньо визнаним експертом у галузі краси. Річний обсяг продажу компанії становить 10 мільярдів доларів США. Як найбільша компанія, що працює за методом прямого продажу, AVON надає свою пропозицію жінкам у більш ніж 100 країнах світу через 5,4 мільйонів незалежних представників з продажу. Асортимент продуктів компанії включає косметичну продукцію, біжутерію, прикраси та одяг, у тому числі добре відомі марки: AvonColor, Anew, Skin-So-Soft, AdvanceTechniques, AvonNaturalsandMark.
        Компанія „Ейвон Продактс Інк.” була заснована у 1886 році Дейвідом Х. МакКоннеллом у США.
      AVON розробляє косметичну продукцію з використанням власного унікального обладнання у лабораторіях у Сафферні (США, штат Нью-Йорк), заснованих у 1897 році. Бути ефективними, бути новаторами, створювати продукцію, доступну за ціною – саме такий девіз вчених, які працюють у лабораторіях AVON.
        За версією видання «The Fortune» AVON входить до рейтингу «500 найвидатніших корпорацій США».

AVON в УКРАЇНІ

        У 1997 році ДП „Ейвон Косметікс Юкрейн” розпочало свою діяльність в Україні. Головний офіс знаходиться у с.Щасливому поблизу Києва. Сервісні центри розміщені у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Сімферополі та Одесі.
      Продукція, яку AVON пропонує українським споживачам, проходить випробування на отримання висновків Державної санітарно-епідеміологічної експертизи та сертифікатів відповідності Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, відповідно до вимог чинного законодавства України.
      Основний робочий інструмент AVON - каталог, який оновлюється 17 разів на рік, виходить накладом від 800 тисяч примірників кожний. Нова кампанія починається кожні 3 тижні.
       ДП "Ейвон Косметікс Юкрейн" забезпечує конкурентоздатну пропозицію для своїх працівників, також дбає про їх соціальний захист, професійний розвиток, достойні умови праці та відпочинку.

Соціальна відповідальність

       Одним з основних принципів компанії AVON як соціально відповідального бізнесу є сприяння добробуту суспільства. У 50 країнах світу AVON підтримує соціальні та благодійні акції, які спрямовані на подолання проблем захворювання на рак молочної залози, насильства у сім’ї, а також надання допомоги у разі стихійного лиха. AVON є лідером у рейтингу „100 компаній, які роблять найбільший внесок у суспільне життя”.
У 1992 році було започатковано міжнародну соціальну програму AVON «Разом проти раку молочної залози» у Великобританії. Відтоді до 2007 року загалом зібрано 525 мільйонів доларів США, які спрямовуються на забезпечення доступної діагностики та досліджень в області лікування раку молочної залози з фокусом на категоріях населення, які мають обмежений доступ до якісного медичного обслуговування. Основні напрямки фінансування: підвищення рівня обізнаності та інформування населення, скринінг і діагностика, доступність лікування, наукові дослідження.
        У 2001 році цю програму було запроваджено в Україні. В її рамках організовується похід «Один день пішки заради життя». За період існування програми у нашій країні зібрано 9 мільйонів гривень.
На залучені кошти фінансується безкоштовна «гаряча» лінія щодо раку молочної залози 8 800 5050 900 та купується сучасне діагностичне обладнання для онкологічних лікарень України.
      У 2007 році ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн» було відзначено нагородою «Благодійник року» в Україні.
       ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн» підтримує запровадження нових форм та ініціатив соціальної відповідальності. Ми спрямовуємо всі зусилля на те, щоб бути взірцем культури по відношенню до суспільства, наших Представників, співробітників та навколишнього середовища.