Приветствуем на нашем сайте! Офис-склад: пн-пт с 10.00 до 18.00, сб. до 16.00. ВС выходной. г. Днепропетровск, площадь Героев Майдана 1, офис 20
Главная страница Аромати
Аромати AVON Питання - відповіді
Питання - відповіді

Чи існують якісь правила нанесення парфумів?

Так, звичайно. Аромат піднімається від низу догори. Тому при нанесенні ароматів потрібно дотримуватися такого ж порядку: кілька краплинок парфуму на внутрішню поверхню колін, потім у ямочку на шиї і завершити кількома краплинками за вухами. І нарешті, огорніть себе ароматом – просто розпиліть аромат у повітрі та пройдіть крізь цю легку хмаринку парфуму.

Як довго парфум зберігає свій аромат після нанесення?

Якщо Ви бажаєте, щоб аромат відчувався впродовж всього дня, рекомендується повторне його нанесення кожні 3-4 години. Хоча, інтервал між нанесеннями в першу чергу залежить від концентрації парфуму, яким Ви користуєтеся. Так, наприклад, парфум у концентрації "туалетна вода” краще наносити кожні 2-3 години. Що концентрованіший парфум, тим більшим може бути інтервал між повторними нанесеннями.

Чи існують якісь особливості нанесення парфумів для людей з різними типами шкіри?


Так. Якщо у Вас суха шкіра, то рекомендується наносити більшу кількість парфуму, оскільки здатність утримувати аромат у сухої шкіри набагато нижча, ніж у жирної. Також, у разі якщо у Вас суха шкіра, Вам доведеться частіше повторно наносити аромат.

Чи втрачають парфуми свої властивості з часом?

На жаль, так. Але навіщо це допускати – щойно Ви відкрили новий парфум користуйтеся ним та насолоджуйтеся. Інакше з часом парфум може втратити свій колір, помутніти і, що найгірше, він може повністю змінити свій аромат. Щоб уникнути цього, впевніться, що Ваш парфум зберігається у прохолодному сухому місці подалі від прямого сонячного світла.

Чи може один і той самий аромат пахнути по-різному у різні періоди часу?

Так, таке може трапитися. В такому разі найперше, що спадає на думку, це те, що аромат втратив або змінив свої властивості, але насправді виявляється, що це Ви змінили свої звички, спосіб життя або змінили дієту. Ці фактори дуже сильно впливають на сприйняття запахів. Іншими факторами, що впливають на сприйняття запахів, є вагітність та менопауза.

Чому завжди радять тестувати не більше як три аромати за один раз?

Рецептори запахів швидко "стомлюються”, якщо в короткий період часу доводиться нюхати кілька різних ароматів, а тому решта ароматів просто не будуть належно оцінені Вами.

Чи правда, що існує залежність між кольором волоссям та вподобаннями у ароматах?

Хоча це може звучати дивно, але така залежність простежується. Так, наприклад, білявки віддають перевагу складним квітковим парфумам, брюнетки полюбляють східні аромати, а власниці рудого волосся просто не уявляють собі аромати без зелених ноток.

Який об’єм пробних зразків парфумерії?

Пробні флакони з парфумерією мають обсяг 0,6 мл