Приветствуем на нашем сайте! Офис-склад: пн-пт с 10.00 до 18.00, сб. до 16.00. ВС выходной. г. Днепропетровск, площадь Героев Майдана 1, офис 20
Главная страница Avon “Вместе против рака груди”

AVON

фінансує безкоштовну гарячу лінію з питань раку молочної залози, створену у партнерстві з Благодійним фондом "Здоров’я жінки і планування сім’ї”.

       Ви дізнаєтеся, у яких медичних закладах Вашого регіону можна пройти обстеження, а також отримаєте інформацію про захворювання молочної залози, зателефонувавши за номером

8-800-50-50-900

(консультації спеціалістів з понеділка по п’ятницю).

       Усі дзвінки із стаціонарних телефонів по території України безкоштовні.

Проти раку молочної залози

Інформація про доброчинну програму AVON
„Разом проти раку молочної залози”

 

       Корпоративна благочинна програма AVON «Разом проти раку молочної залози” була розпочата ще у 1992 році у Великобританії, а у 1993 р. – у США. Кожен рік нові країни приєднуються до цього міжнародного благодійного проекту. Програму підтримують на державному рівні Президенти, короновані особи, медичні кола, відомі люди, комерційні та неурядові громадські організації світу.

       З 2001 року доброчинна програма „Разом проти раку молочної залози” діє в Україні з ініціативи компанії AVON.

       Програма реалізується  за трьома  основними напрямками:

       Перший напрямок  – це   навчально-просвітницька діяльність, у рамках якої  проводяться навчальні семінари, друкуються  та розповсюджуються у медичних  закладах  плакати, буклети  та листівки, у яких у дохідливій популярній формі жінкам пояснюється необхідність профілактики  та  ранньої  діагностики захворювання на рак молочної залози та  навчають методикам самообстеження. 
       Другий напрямок – це залучення благодійних внесків і  придбання для онкологічних лікарень України сучасного медичного діагностичного обладнання.
       Третій напрямок – методично-навчальний. Адже  сучасне обладнання, що передається потребує вдосконалення знань та навичок  медиків. Тому починаючи з поточного року на благодійні кошти буде проводитися навчання лікарів  та медперсоналу роботі на обладнанні.

       Завдяки програмі AVON „Разом проти раку молочної залози” з 2001 року в Україні:

  • зібрано понад 9 млн. грн. і придбано сучасне медичне обладнання, яке передано до 8 онкологічних лікарень у різних областях України; кошти залучаються постійно;
  • змінюється ставлення жінок до свого здоров’я з фокусом на важливій ролі ранньої діагностики;
  • посилюється увага державних органів до вирішення проблеми.

       Також на благочинні кошти фінансується безкоштовна цілодобова „гаряча лінія” з питань раку молочної залози

8-800-5050-900

яку організовано в партнерстві з Благодійним фондом „Здоров’я жінки і планування сім’ї”. Зателефонувавши за цим номером, можна отримати інформацію про медичні заклади, де можна пройти обстеження молочних залоз, а також консультацію лікаря, якщо у Вас є питання про захворювання на рак молочної залози.

       ДЖЕРЕЛА ЗАЛУЧЕННЯ КОШТІВ
    Весь прибуток від продажу продукції „Рожева стрічка” використовується у рамках програми „Разом проти раку молочної залози”.
       Похід „Один день пішки заради життя” – щорічний кульмінаційний захід у рамках акції із збору благодійних внесків від приватних і корпоративних благодійників. У Поході беруть участь люди, які  сплатили чи  залучили благодійні кошти відповідно до Умов участі (інформацію про умови участі у Поході дивіться на сайті www.avonportyraku.org.ua) 

       Попри усі  позитивні зміни,  досягнуті завдяки програмі „Разом проти раку молочної залози ” , ще  не один крок потрібно зробити і не один захід провести, щоб подолати цю проблему.
           Ще не кожна жінка в Україні  має доступ до методів сучасної діагностики. Медичні заклади нашої країні вкрай потребують забезпечення сучасним обладнанням, і, на жаль, не мають достатнього державного фінансування на придбання необхідного обладнання. Тому від успіху таких програм, як благочинна програма „Разом проти раку молочної залози”, сьогодні залежить здоров’я жінки, а отже і здоров’я нації.
       Як ви розумієте, успіх програми залежить від об’єднання зусиль і внесків багатьох людей, компаній і організацій. Нам необхідна Ваша участь і Ваша присутність! Ваша допомога потрібна і важлива!
       Піклуймося разом про здоров’я жіноцтва! Від здоров’я жінки залежить майбутнє нації!
Декілька  фактів: 

  • Проблема раку молочної залози актуальна у всьому світі. За прогнозом організації American Cancer Society, у світі цього року у жінок і чоловіків буде діагностовано 1,2 млн. випадків захворювання на рак молочної залози.
  • Жовтень визначено всесвітнім місяцем боротьби з цим захворюванням. У різних країнах проходять акції для привернення уваги до проблеми.
  • В Україні щороку діагностується  16 тисяч нових випадків захворювання на рак молочної залози. Щороку 8 тисяч жінок помирають через цю хворобу. Деякими з причин високої смертності є недостатня обізнаність населення, звернення до лікаря на занедбаних стадіях, недостатня кількість сучасного діагностичного обладнання.
  • За даними  соціологічного дослідження, проведеного у травні 2008 року на замовлення AVON:

      -   73% жінок в Україні у віці після 40 ( так звана  група ризику) ніколи не     проходили обстеження на спеціальному обладнанні;
      -  61% жінок не зверталися до лікаря для профілактичного обстеження, бо          вважають: якщо   нічого не турбує – то  й проблеми немає;
      - 68% жінок потребують інформації щодо медичних установ, куди вони можуть             звертатися для проходження мамологічного обстеження.

  • 20 жовтня, за Указом Президента України, проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворювання на рак молочної залози.