Приветствуем на нашем сайте! Офис-склад: пн-пт с 10.00 до 18.00, сб. до 16.00. ВС выходной. г. Днепропетровск, площадь Героев Майдана 1, офис 20
Главная страница Догляд за шкірою
Догляд за шкірою AVON Питання - відповіді
Питання - відповідіЧому шкіра потребує різного очищення зранку і ввечері?

Протягом ночі на шкірі збирається надлишок жиру і відмерлі клітини. Зранку Ви маєте змити їх, пробудити шкіру і надати їй енергії на весь день. А ввечері необхідно видалити весь макіяж і вуличний пил, що осів на шкірі впродовж дня.

Чому шкіра потребує різного зволоження зранку і ввечері?


Протягом всього дня шкіра потребує захисту. Нова серія Solutions містить особливу унікальну систему, дія якої активується під дією світла і живить та захищає шкіру саме тоді, коли вона найбільше цього потребує. А захисний фільтр SPF 15 допомагає захистити шкіру від передчасного старіння. Протягом ночі шкірі необхідне відновлення і глибоке зволоження. Засоби для нічного догляду Solutions містять екстракт дроту звичайного, який допомагає шкірі утримувати вологу всередині, а також активує природний контроль зволоження шкіри.

Як наносити зволожуючі засоби?

Крок 1: Ретельно очистіть обличчя із застосуванням спеціального продукту та м'якої серветки для обличчя.
Крок 2: Наберіть невелику кількість крему для обличчя на середній, безіменний палець та мізинець. Слід уникати застосування великого та вказівного пальців, оскільки вони можуть спричинити розтягнення чутливої тканини.
Крок 3: Натисніть пальцями обох рук на центр чола та повільними рухами розподіліть крем у зовнішньому напрямку. Слід оминати шкіру навколо очей, яка є більш чутливою та потребує спеціального крему або іншого засобу для відновлення.
Крок 4: Нанесіть крем рівномірно навколо лінії щелеп, підборіддя, рота та щік, невеликими чіткими круговими рухами проти годинникової стрілки. Не натягуйте шкіру!
Крок 5: Починаючи від ключиці та рухаючись до підборіддя, масажними рухами, направленими вгору, нанесіть крем на шкіру шиї.

Чи є хімічний пілінг небезпечним для шкіри?

Хімічний пілінг може бути небезпечним при глибокому пілінгу, що виконується у професійних косметичних салонах та в офісах дерматологів, оскільки застосовується дуже високий вміст гліколевої кислоти. Незважаючи на це, рівні цього інгредієнту в косметичних хімічних пілінгах ніколи не перевищують безпечного для шкіри рівня. Ви можете безпечно користуватися вдома 1-етапним пілінгом серії Anew для шкіри обличчя, оскільки до його складу входять нейтралізуючі речовини, які чудово заспокоюють шкіру.

Часто зранку я помічаю набряклості під очима. Навіть тоді, коли я добре виспалася. Що це може бути?

Однією з причин набряклостей під очима є надмірне використання зволожуючого крему перед сном. Для шкіри навколо очей треба завжди застосовувати спеціальні креми в помірній кількості, адже шкіра там дуже ніжна і чутлива.

Як часто можна і треба користуватися скрабом?

Користуючись скрабом двічі на тиждень, Ви будете ефективно позбуватися відмерлих клітин, які роблять шкіру тьмяною. Не забувайте, що масажувати обличчя під час використання скрабу треба обережними круговими рухами і змивати скраб теплою водою.

Яка різниця між пілінгом та скрабом?

Скраб містить тверді, досить великі абразивні часточки, тому не рекомендований при прищиках, а також розширених порах (часточка абразиву, що потрапила в пору, може травмувати стінки, викликати міні-запалення). Пілінг - більш ніжний продукт, він містить м'які пілінгові гранули невеликого розміру. Це не означає, що він менш ефективний. До складу засобу входить масло жожоба, яке пом'якшує шкіру, тому навіть м'яких гранул досить , щоб ефективно очистити шкіру.

Мене цікавить питання: як краще зберігати різні креми, бальзами і таке інше?

Наша продукція не вимагає якихось спеціальних умов зберігання, вона чудово зберігається при кімнатній температурі 18…22 градусів. Якщо у Вас жарко, то можна зберігати наші продукти на бічних поличках холодильника при температурі + 4 … +6 градусів.

Я хочу запитати: чи відбувається звикання шкіри обличчя до одного й того ж крему, тобто чи необхідно періодично міняти крем. І якщо необхідно, то як часто?

Звичайно відбувається . Адже головна властивість будь-якого живого організму - адаптація. Але пам’ятайте одну важливу річ - крем може містити необхідні Вашій шкірі постійно компоненти, а може містити плацебо. Фірма AVON розробляє рецептури кремів, призначені для тривалого застосування, вони містять безліч необхідних постійно шкірі компонентів, і перш ніж випустити черговий продукт, він довго й ретельно тестується. Ми рекомендуємо Вам користуватися кремами залежно від індивідуальних особливостей Вашої шкіри - оскільки процес підбору кремів - це досить тонкий і багатофакторний процес, якщо Ви, звичайно, ставитеся до цього серйозно. Якщо Ви відчуваєте, що крем Вам не підходить або Ви не відчуваєте позитивних результів, варто спробувати інший крем. Покладайтеся на Ваші відчуття й видимий ефект.

Розкажіть, будь ласка, як правильно користуватися кремами для шкіри навколо очей. Дякую.

Наносьте крем легкими рухами кінчиків пальців на шкіру навколо очей в напрямку від зовнішнього кутика ока до внутрішнього. Не тріть шкіру, щоб не викликати її розтягування.

Питання - відповіді по лінії Anew

Коли мені слід почати застосування засобів проти старіння?

Ви можете почати застосування засобів проти старіння відразу після того, як почнете помічати найбільш суттєві ознаки старіння. У більшості людей це відбувається після 20 років життя. Як і при застосуванні будь-яких засобів догляду за шкірою, Avon рекомендує щоденне застосування фільтрів з широким спектром захисту від сонячного світла (SPF) для всіх осіб у будь-якому віці.

Мені 20 років, чи можу я застосовувати засоби проти старіння? Коли мені слід почати застосовувати їх?

Якщо Ви починаєте помічати перші ознаки старіння, Вам слід почати застосування засобів лінії Rejuvenate.

Мені понад 40 років, але я ніколи не застосовувала засоби для догляду за шкірою проти старіння, чи слід мені почати застосування засобів проти старіння зараз?

Безумовно. Ніколи не пізно скористатися перевагами всього спектру засобів догляду за шкірою проти старіння серії Anew. До серії Anew включено продукти проти найбільш суттєвих ознак старіння.

Чи може моя шкіра пристосуватися до засобів проти старіння таким чином, що пізніше вони стануть неефективними?

Якщо споживач виявляє, що засоби проти старіння більше не є ефективними, він може перейти до застосування інших засобів, які краще відповідають ознакам старіння його шкіри.

Що краще: змінювати крем час від часу чи користуватися єдиним кремом, дією якого я задоволена?

Якщо Ваші поточні засоби відповідають Вашим потребам із захисту від старіння, Вам слід продовжити користування ними.

Чи слід жінкам у віці понад 40 років застосовувати засоби лише однієї лінії, наприклад, Ultimate?

Це залежить від ознак старіння. Якщо у Вас виникають суттєві ознаки старіння, Вам слід застосовувати засоби серії Ultimate. Якщо у Вас виникають помірні ознаки старіння, Вам слід застосовувати засоби серії Alternative.
Засоби серії Ultimate призначені для віку понад 40 років. Чи означає це, що вони не надто ефективні для віку понад 60 років?

Засоби серії Ultimate повністю придатні для всіх жінок, у котрих виникають суттєві ознаки старіння, незалежно від віку: 40 років чи 60 років або більше.

Чи слід мені застосовувати різні креми у літній та в зимовий період?

Ви можете продовжувати застосування однакових засобів впродовж усього року.

Як та коли мені слід застосовувати крем для шкіри навколо очей?

Крем для шкіри навколо очей є дуже важливою складовою засобів догляду за шкірою, особливо для зрілої шкіри, які слід застосовувати щодня та м'яко наносити на шкіру біля очей за допомогою безіменного пальця. Вам слід також вивчити інструкції із застосування відповідних засобів.

Як правильно застосовувати сироватку?

Після очищення та тонізування сироватку слід рівномірно нанести на обличчя та шию.Сироватки призначені для окремого застосування; незважаючи на це, для одержання найкращих результатів та максимальних переваги їх слід застосовувати перед нічними та денними кремами.

Що таке еліксир та в чому різниця між ним та сироваткою?

Еліксир є концентрованою сироваткою. Еліксир серії Ultimate містить вдвічі більше речовини, створеною за технологією Pro Sirtuin TX, ніж крем.

Чи можу я змішувати креми різних серій?

Ви можете застосовувати різні продукти, але для оптимальних результатів ми рекомендуємо застосовувати засоби серії Anew, які відповідають Вашим потребам у захисті від старіння.

Що таке сироватка?

Сироватка — це рідина, яка має більш концентровану формулу у порівнянні з кремом.

Чи можу я застосовувати засоби для спалення жиру та вдосконалення контурів тіла (Lift & Tuck) під час вагітності?

Засоби для спалення жиру та вдосконалення контурів тіла (Lift and Tuck) пройшли ретельні випробування на безпеку та ефективність. Незважаючи на це, Вам слід проконсультуватися з лікарем, якщо у Вас виникають будь-які приводи для занепокоєння при застосуванні будь-яких продуктів під час вагітності.

Як мені слід зберігати косметичні продукти? Чи можу я зберігати косметичні продукти у холодильнику?

Косметичні продукти слід зберігати у холодному сухому місці, захищеному від впливу прямого сонячного світла.\