Приветствуем на нашем сайте! Офис-склад: пн-пт с 10.00 до 18.00, сб. до 16.00. ВС выходной. г. Днепропетровск, площадь Героев Майдана 1, офис 20
Главная страница Допомога природі
AVONСаме сьогодні час допомогти природіAVON
Запитайте у Вашого Представника AVON, як зробити внесок у посадкудерева, щоб світ став кращим для майбутнього покоління. AVON надає 1мільйон доларів США для впровадження глобальної екологічної програмиз озеленення, а також започатковує насадження нашого ПЕРШОГОМІЛЬЙОНА дерев у тропічних лісах Амазонки (Південна Америка), якіназивають легенями планети Земля.
З Вашою допомогою ми посадимомільйони дерев.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: ВЕЛИКІ ЗМІНИ МОЖЛИВІЗАВДЯКИ МАЛЕНЬКИМ СПРАВАМ.

Дерева, посаджені у рамках екологічної ініціативи HelloGreen Tomorrow – це наш внесок у всесвітню програмуООН із захисту довкілля. Її мета – висадження одногомільярда дерев по всій планеті. На знак подяки закожний внесок 8 гривень Ви отримаєте зеленийсертифікат з екологічними порадами.

93% відсотки ТРОПІЧНИХ ЛІСІВ АМАЗОНКИ ВЖЕ ВТРАЧЕНО.

Незаконне вирубування, забруднення та вплив життєдіяльності людстваруйнують ці ліси, а це, у свою чергу, негативно впливає на якість життякожної людини – у будь-якій точці планети.
Знищення лісів – це другапісля викидів вуглекислого газу від спалювання органічного пальногопричина глобальної зміни клімату.
Приєднуйтесь до AVON у боротьбі закраще майбутнє.
Кожний внесок у розмірі 8 гривень – це одне посадженедерево.
Приєднуйтеся до AVON сьогодні щоб разом озеленити планетуі зробити майбутнє кращим.

Рятуймо світ!
Садіть дерева. Скорочуйте споживання ресурсів.
Здавайте папір у переробку. Відповідально ставтесядо довкілля.