Приветствуем на нашем сайте! Офис-склад: пн-пт с 10.00 до 18.00, сб. до 16.00. ВС выходной. г. Днепропетровск, площадь Героев Майдана 1, офис 20
Главная страница Історія появи свята 23 лютого
AVONПодарунки для чоловіків AVON

Подарунки для чоловіків
 

Зустрічайте в Каталозі К02
розмаїття подарунків для ваших коханих та близьких!

Тут Ви знайдете і найпопулярніші аромати, і цікаві новинки, і сумки на різний смак, і окуляри для чоловіків, годинники та гаманці, шарф, портмоне та ключницю, а також широку лінію засобів для догляду за шкірою.

Історія появи свята 23 лютого
15 січня 1918 Раднарком прийняв декрет про створення Робітничо-селянської Червоної Армії. Пропозиції заснувати День Червоної Армії народилися чи не разом з нею.
Пізніше в 1919 році ВЦВК вирішив поєднати річницю Червоної Армії ще з одним агітаційним заходом - так званим "Днем Червоного подарунка".
З 1922-го 23 лютого святкувалося як день народження Червоної Армії, а з1946 року як День Радянської Армії і Військово-Морського Флоту.Після розпаду СРСР 23 лютого було перейменовано на День захисника Вітчизни.
Не можна забувати про те, що це єдиний день у календарі, що дозволяє чоловікам мати суто своє, "чоловіче" свято, а жінкам - зайвий раз подякувати і привітати сильну половину людства.
Гарячі новини від AVON
Набір сережок Набір СТИЛЬНИЙ ВИБІР