Приветствуем на нашем сайте! Офис-склад: пн-пт с 10.00 до 18.00, сб. до 16.00. ВС выходной. г. Днепропетровск, площадь Героев Майдана 1, офис 20
Главная страница Миссия и Ценности
Місія та цінності AVON
"Нам випав привілей ввести компанію AVON у 21 століття. Це дуже важливий момент в історії компанії, тому що наша напружена робота і наша віра допоможуть створити краще життя і відкрити нові можливості для наступного покоління жінок. Але з цією можливістю приходить і серйозна відповідальність. На щастя, у нас є те, чим ми керуємося - бачення, місія, цінності і принципи, які нагадують нам про нашу історію, і які освітлюють нашу дорогу".
Андреа Джанг,
Президент і Виконавчий директор


Наше Бачення
Бути компанією, яка краще за всіх розуміє і задовольняє потреби жінок всього світу у якісній продукції, висококласному обслуговуванні і самореалізації.

Наша Місія полягає в тому, щоб бути:

Світовим лідером в індустрії краси. Ми створюємо унікальне портфоліо марок індустрії краси, докладаючи максимум зусиль, аби перевершити наших конкурентів за якістю, інноваціями, ціною. Ми покращуватимемо наш імідж, аби стати для всіх жінок найпривабливішою косметичною компанією в світі.
Найкращою торгівельною маркою для жінок. Ми прагнемо стати лідером індустрії краси, надаючи жінкам найкращий вибір товарів, забезпечуючи персональне якісне обслуговування, і створюючи дружні стосунки на все життя.
Лідером у галузі прямого продажу. Ми розширимо нашу присутність в індустрії прямого продажу, надаючи жінкам можливості досягнення фінансової незалежності, визнання і самореалізації, пропонуючи високий рівень обслуговування і всеосяжну підтримку компанії.
Кращим місцем роботи. Ми станемо відомими завдяки нашій передовій моделі лідерства, що втілює прагнення до високих стандартів і нашу пошану до різноманіття. Ми прагнемо створювати виняткові можливості для професійного зростання, аби наші співробітники змогли повністю реалізувати свій потенціал.
Найбільшою жіночою громадською організацією. Ми прагнемо бути світовим лідером у соціально-благодійній діяльності, спрямованій на турботу про здоров'я і добробут жінок. Наші зусилля направлятимуться на боротьбу з раком молочної залози, проти проявів домашнього насильства, а також на надання всеосяжної підтримки жінкам у досягненні фінансової незалежності і самореалізації.
Компанією, що викликає захоплення. Ми принесемо високі дивіденди нашим акціонерам, постійно будемо йти назустріч новим можливостям зростання, постійно підвищуючи нашу прибутковість. Ми залишатимемося соціально відповідальною компанією з високими етичними стандартами, з якої беруть приклад як з моделі успіху.

Наші Цінності
Наші фундаментальні п'ять цінностей - Довіра, Пошана, Віра, Реальна Самооцінка і Чесність - витримали випробування часом і є важливою частиною спадку AVON.

П’ять цінностей компанії AVON:

Довіра означає, що ми хочемо жити і працювати в атмосфері відкритого спілкування, де люди готові йти на виправданий ризик і вільно виражати свою точку зору. Якщо ви довіряєте людям виконувати певні завдання, а ці люди, у свою чергу, розуміють основоположні принципи моралі і філософію - вони не розчарують вас.
Повага допомагає нам цінувати різноманітність поглядів, цінувати унікальність якостей кожної особи. Повага допомагає розкрити повний потенціал кожної людини.
Віра - це те основне, що дає співробітникам можливість брати на себе відповідальність і працювати з повною самовіддачею. Якщо ви вірите у когось, і даєте йому зрозуміти це, то людина зробить все від неї залежне, аби довести, що ви маєте рацію.
Реальна Самооцінка просто означає, що ви не завжди маєте рацію, у вас немає відповідей на всі питання, і ви визнаєте це. Ви така ж людина, як і ті, хто працюють з вами, і ви не боїтеся просити поради або допомоги.
Чесність має бути відмінною рисою кожного співробітника компанії AVON. Встановлюючи і найвищі стандарти і дотримуючись їх у всьому, ми піклуємося не лише про наших Представників і клієнтів, але й про самих себе і про наших колег.


Принципи, якими керується компанія
AVON
cформульовані засновником компанії


Надавати жінкам можливість заробітку.
Обслуговувати сім'ї у всьому світі продукцією високої якості, забезпеченою гарантією якості.
Надавати клієнтам високий рівень обслуговування, задовольняючи потреби і вимоги клієнта з бездоганною ввічливістю.
Визнавати заслуги і досягнення співробітників компанії і Представників, винагороджуючи їх за персональний вклад в успіх AVON.
Ділити з іншими радощі зростання і успіху.
Повною мірою виконувати зобов'язання корпоративної соціальної відповідальності, піклуючись про добробут суспільства і захист довкілля.
Підтримувати і примножувати дух дружби, що панує в компанії AVON.