Приветствуем на нашем сайте! Офис-склад: пн-пт с 10.00 до 18.00, сб. до 16.00. ВС выходной. г. Днепропетровск, площадь Героев Майдана 1, офис 20
Главная страница Новогодний Шоппинг с Анной Семенович
AVONАнна СеменовичAVON

 Анна СеменовичВи не могли не помітити, що Каталог 16/2010 представляє красива жінка та яскрава особистість – Анна Семенович. Втілення краси, жіночності та грації - хто ж ця дівчина з обкладинки?


Анна Семенович - російська фігуристка, актриса, телеведуча і естрадна співачка, колишня солістка групи "Блестящие". Багаторазова медалістка багатьох міжнародних змагань та чемпіонка Росії в парі з Романом Костомаровим. Є майстром спорту міжнародного класу з фігурного катання на ковзанах і танцях на льоду. Увійшла в 6-ку кращих фігуристів світу в танцях на льоду.


У 21 рік, після відходу з великого спорту через травму меніска створила музичний колектив під назвою "Ангели Чарлі". Незабаром колектив припинив своє існування і Семенович запросили на телебачення. Працювала в спортивних та музичних програмах, в одній з яких інтерв'ювала групу "Блестящие". Ця зустріч стала доленосною. Через деякий час, відмовившись від пропозиції вести програму на каналі "Муз-ТВ", Анна прийняла пропозицію продюсерів групи "Блестящие" про участь в одному з перших girls-бендів в Росії.


Анна Семенович кілька разів знімалася в кіно і на телебаченні: в серіалах "Холостяки", "Бальзаківський вік, або всі чоловіки сво ...", "Приречена стати зіркою", "Студенти", фільм "Іронія долі. Продовження".Брала участь у таких телешоу: "Зірки на льоду", "Льодовиковий період" (всі три сезони), на даний момент в парі з Віктором Бронюком (лідер групи "ТіК") бере участь в проекті "Зірка+Зірка" на каналі "1+1".


Анна Семенович – це втілення жінки AVON – красива, талановита, успішна, незалежна, приклад для наслідування для мільйонів.