Приветствуем на нашем сайте! Офис-склад: пн-пт с 10.00 до 18.00, сб. до 16.00. ВС выходной. г. Днепропетровск, площадь Героев Майдана 1, офис 20
Главная страница Подарунки
AVONЗ Днем Закоханих! AVON

З Днем Закоханих!
Замовляйте Набір сережок ”Наташа” за 39,99 грн.
за умови придбання будь-якої продукції з Каталогу на суму 59,99 грн.
Набір сережок "Наташа”
Діаметр сережок "Півмісяць”: 2,5 см
Розмір сережок "Серце”: 0,9 х 0,6 см
Довжина сережок "Перлини”: 2,2 см
Довжина сережок "Підвіски”: 5,7 см
Код набору: 99981
Вартість товару: 150,00 грн

Історія появи свята
Спочатку 15 лютого в стародавньому Римі проходив фестиваль Лупрекаліа - фестиваль на честь богині любові Юнони, покровительки жінок і шлюбу. Коли з приходом християнства всі язичницькі свята були скасовані, від цього молодь відмовлятися категорично не хотіла. Тому язичницьке свято в 496 році був акуратно замінений християнським - Днем Святого Валентина, призначеним днем раніше фестивалю Лупрекаліа - 14 лютого.
Подарунки
У Західній Європі День святого Валентина став широко відзначатися з 13 століття, в США - з 1777 року. На початку минулого століття у американців було прийнято посилати своїм нареченим марципани, які були досить дорогими.
У Японії почали святкувати День святого Валентина в 30-і роки, і до цих пір шоколад залишається найпоширенішим подарунком.
У пристрасних французів в день святого Валентина прийнято дарувати коштовності, а в романтичній Данії люди посилають один одному засушені білі квіти.
У Британії незаміжні дівчата 14 лютого встають до сходу сонця, стають біля вікна і дивляться на чоловіків. Згідно з повір'ям, перший чоловік, якого вони побачать, і є суджений.
В Україні хлопці та дівчата дарують один одному продукти, замовлені через Каталог Avon

Також не забувайте, що на 14 лютого випадає ще одне актуальне свято - День комп'ютерника. Саме в цей день в 1946 році був запущений перший працюючий електронний комп'ютер ENIAC.


Гарячі новини від AVON
Набір сережок Набір СТИЛЬНИЙ ВИБІР