Приветствуем на нашем сайте! Офис-склад: пн-пт с 10.00 до 18.00, сб. до 16.00. ВС выходной. г. Днепропетровск, площадь Героев Майдана 1, офис 20
Главная страница Представляємо першу помаду 2-в-1 з рідким блиском всередині
AVONНовий підхід до очищення шкіриAVON

Новий підхід до очищення шкіриЗдоровіша, гладенька та чиста шкіра відразу після 1-го застосування!

Avon вперше пропонує очищуючий засіб-масажер зі змінними подушечками, який забезпечує в 5 разів більш ефективне очищення, ніж звичайні засоби для очищення шкіри.

В чому переваги нового очищуючого пристрою від Solutions?

Новий пристрій має потрійну функціональність: він забезпечує очищення, пілінг та масаж шкіри. Засіб делікатно відлущує відмерлі клітини з поверхні шкіри та повертає їй тонус. Завдяки м’яким вібруючим рухам диска з очищуючою подушечкою пори розкриваються, що сприяє кращому проникненню спеціальних інгредієнтів та очищенню шкіри від бруду, шкірного секрету та макіяжу. В результаті, покращується текстура шкіри, вона стає гладенькою та „дихає” чистотою. Засіб підходить для чутливої шкіри. Застосовуйте 3 рази на тиждень, паралельно із застосуванням Вашого звичайного очисника двічі на день.

З покупкою нового Набору для масажу та глибокого очищення шкіри обличчя Ви отримаєте Комплект аксесуарів до нього за 1 грн.