Приветствуем на нашем сайте! Офис-склад: пн-пт с 10.00 до 18.00, сб. до 16.00. ВС выходной. г. Днепропетровск, площадь Героев Майдана 1, офис 20
Главная страница Ваші Володимир, Дмитро та Стас
AVON8 березня – незабутнє свято для всіх жінокAVON

8 березня – незабутнє свято для всіх жінок

Дорогі, кохані, бажані та неперевершені!

8 березня – це дивовижний день, який ми іззадоволенням присвячуємо Вам. І ми дужещасливі, що цього дня ми без упину можемо говорити Вам компліменти та зізнаватися у коханні. В цей день у нас є право бути імпульсивними, романтичними та сентиментальними – і Вам це подобається.

Справжня жінка – бабуся, мама, кохана, дочка – завжди прекрасна. І для нас, артистів, Ваша краса, грація, чарівність, чуттєвість та невинність – основне джерело натхнення. Повірте, Ви постійно надихаєте нас: своєю посмішкою, цілунком, ніжним дотиком рук, пристрасними обіймами, а частіше – одним лише поглядом.

Ми бажаємо Вам лишатися такими ж прекрасними та жіночними, пробуджуючими нас до життя та творчості! Будьте особливо гарними та щасливими цієї весни!

З любов’ю,
Ваші Володимир, Дмитро та Стас

Каталог К03 розповідає нескінченну історію любові між чоловіком та жінкою, татом та донькою, бабусею та онуком.
І яскравим тому прикладом являються зіркові родини Володимира Прєснякова та Натальї Подольської, Дмитра та Стефанії Малікових, Едіти та Стаса П’єхи.

А ще, на Вас чекають подарунки до Міжнародного жіночого дня, знижки до 70%, а також привітання від трьох імпозантних чоловіків, улюбленців мільйонів жінок, справжніх елегантних джентльменів – Стаса П’єхи, Володимира Прєснякова та Дмитра Малікова.
ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ТА ЛЮБІ ЖІНКИ!Переглянути Каталог К03/2011